1/8

WNĘTRZA MIESZKALNE

 

Każdy dom i mieszkanie różni się energią, każdy inwestor ma inne potrzeby - my staramy się im sprostać. Projektujemy przestrzeń zarówno luksusowo wykończonych jak i minimalnistycznych wnętrz.  

 

1/3

WNĘTRZA MIESZKAŃ DEWELOPERSKICH CENTAURIS

 

1/6

WNĘTRZA BIUROWE

 

Odpowiednio zaprojektowane biuro sprzyja integracji zespołu i efektywnej pracy. Dobór odpowiedniej kolorystyki i użytych materiałów jest niezmiernie ważny - pomaga w skupieniu i wydziela niezbędne w biurze strefy.

Dodatkowo wystrój wnętrza może stać się ważnym narzędziem brandingowym - kojarzyć się z marką i z działalnością firmy. Świetnym tego przykładem są wnętrza biurowe firmy "Betard" produkującej prefabrykaty betonowe. W biurowcu wykorzystano efekt betonu architektonicznego, zarówno we wnętrzu jak i w elewacji budynku. Zastosowanie dużej ilości szkła sprawiło wrażenie lekkości, a uzupełnienie aranżacji o drewno, miękkie światło, wprowadzenie dużej ilości roślin sprawiło, że wnętrze nie jest chłodne w odbiorze.

1/8

WNĘTRZA HOTELOWE

 

Uwzględniając drobiazgowe oczekiwania klienta łączymy we wnętrzach hotelowych nowoczesne technologie, materiały, faktury i kolory w jedną spójną całość. Konsekwentny design jest kluczem do stworzenia indywidualnego klimatu i sprawia, że obiekt staje się rozpoznawalny.

1/4

WNĘTRZA SPA

 

Luksus, spokój i harmonia - te trzy słowa najlepiej charakteryzują wnętrza stref odnowy biologicznej. Naturalne materiały połączone z miękkimi tkaninami sprawiają, że przestrzeń odbierana jest jako ciepła i przytulna, zachęcająca do relaksu, pozostając przy tym elegancka.

We wnętrzach SPA Hotelu w Goli Dzierżoniowskiej znajdują się profesjonalne gabinety oraz strefa relaksu łączące naturalny nieotynkowany kamień zamkowych podziemi z ciepłym, jasnym drewnem i nowoczensnymi przeszkleniami. SPA zostało zaprojektowane w najdrobniejszych szczegółach, aby pozwolić zanurzyć się w wyjątkowej strefie luksusu. 
W takiej przestrzeni łatwo odetchnąć, odprężyć się i zregenerować siły na długi czas.