1/8

UROCZYSKO SIEDMIU STAWÓW

HOTEL&SPA

GOLA DZIERŻONIOWSKA

 

Jest to przykład przywrócenia do życia ruin zespołu dworsko folwarcznego pochodzącego z okresu renesansu położonego w rejonie wzgórz Niemczańskich. Bryła Pałacu została odtworzona na podstawie rycin i zdjęć archiwalnych, posiada również pewne elementy nowo -projektowane. Wnętrza Pałacu przeprojektowaliśmy na luksusowy obiekt hotelowy ze strefą spa. W miejsce ruin po budynkach folwarcznych został zaprojektowany budynek gdzie zlokalizowaliśmy basen z częścią fitness. Oba budynki połączone są nowo projektowanym łącznikiem podziemnym.

1/5

PAŁAC W JAKUBOWICACH

 

Hotel mieści się w odrestaurowanym neoklasycystycznym dworze z 1882 roku.  Budynek został całościowo przebudowany i wyremontowany. Na parterze i w piwnicy zlokalizowana jest część gastronomiczna z restauracją, barem, salą billardową i Palarnią Cygar. Na piętrze i poddaszu znajdują się pokoje hotelowe. W całym obiekcie zaprojektowaliśmy luksusowe wnętrza wraz z wyposażeniem.

1/4

HOTEL W SOKOLNIKACH

 

Hotel Pałac Sokolnik mieści się w zabytkowym pałacu z kompleksem parkowym,  w połowie drogi między Łodzią a Wrocławiem. Na parterze zaprojektowano częśc gastronomiczną z barem, na piętrze pokoje hotelowe.